Artystyczne malowanie ścian 3D

870
Artystyczne malowanie ścian 3D

Artystyczne malowania ścian 3D.

Artystyczne malowanie ścian 3D – Warszawa, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Wrocław, Dolny Śląsk, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Lublin, Zielona Góra, Katowice, Śląsk, Silesia, Włocławek, Inowrocław, Częstochowa.

W nasze realizacje wkładamy mnóstwo wysiłku i serca, dlatego jest to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim Pasja.

Zapraszamy do Kontaktu również na – facebook.com/dekotrend.art.mal

Wykonujemy także:
– murale, graffiti, artystyczne malowanie ścian 3D
– złocenie ścian, złocenie dekoracyjne, szlagmetalem, złocenie płatkami złota, złocenie sztukaterii, pozłotnictwo
– obrazy na zamówienie, kopie obrazów, reprodukcja obrazów, obrazy na płótnie, obrazy olejne
– malarstwo, malarstwo ścienne, malunki na ścianach, malowidła ścienne
– płaskorzeźby, tynki dekoracyjne

KOMENTARZ: Aga Krogolewska

Przede wszystkim jestem zachwycona z malowideł i obrazów a także mega zadowolona z całego przebiegu prac i współpracy, bez wątpienia jeszcze będziemy z wami współpracować. Podsumowując Polecam 🙂

KOMENTARZ: Marek S.

Niewiarygodnie utalentowani ludzie, dlatego Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Swoją pracę wykonują naprawdę z pasją. Mam kilka ich produkcji i jeżeli zdecyduję się na następne to niewątpliwie tylko zrealizowane przez nich. Polecam oczywiście wszystkim, którzy cenią sobie dobry smak i są w stanie docenić pracę artysty.

KOMENTARZ: Wawa Develop

Bardzo profesjonalna firma pełna pomysłów, godna polecenia. Oferują kompleksową obsługę od projektu po realizację. Wykonanie z pewnością na najwyższym poziomie.

KOMENTARZ: KT

Gorąco POLECAM. Pięknie malujesz, masz Talent :). Pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie – wszystko zabezpieczone, kontakty nawet zdjęte przed malowaniem. Miła, skromna Artystka. Oczywiście jak ktoś miał remont/budowę to wie jaka to męka z wykonawcami a z nimi to Czysta Przyjemność. Szybko i sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Farby również na najwyższym poziomie, odporne na zmywanie i szorowanie już przetestowałem. Dlatego Polecam z nimi współpracę. Pozdrawiam Kamil T.

Comments are closed.

Comments are closed.