Obrazy – Galeria

Obrazy na zamówienie

Stworzymy dla Was niepowtarzalne – eleganckie, klasyczne, nowoczesne i bajkowe obrazy na ścianę.

Przedstawiamy poniżej przykładową galerię naszych prac, zrealizowanych zarówno dla firm jak i indywidualnych klientów w całej Polsce.

W nasze realizacje wkładamy mnóstwo wysiłku i serca, dlatego jest to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim Pasja.

Wykonujemy także:
– murale, graffiti, artystyczne malowanie ścian
– złocenie ścian, złocenie dekoracyjne, złocenie szlagmetalem, złocenie płatkami złota, również złocenie sztukaterii, pozłotnictwo, złote ściany
– malarstwo, malarstwo ścienne, malunki na ścianach, malowidła ścienne
– płaskorzeźby, tynki dekoracyjne

Kopie, reprodukcje.

Warszawa, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Lublin, Zielona Góra, Katowice, Włocławek, Inowrocław, Częstochowa, Trójmiasto, Śląsk, Silesia.

Zapraszamy do Kontaktu również na – facebook.com/dekotrend.art.mal

KOMENTARZ: Aga Krogolewska

Przede wszystkim jestem zachwycona z malowideł i obrazów a także mega zadowolona z całego przebiegu prac i współpracy, bez wątpienia jeszcze będziemy z wami współpracować. Podsumowując Polecam 🙂

KOMENTARZ: Marek S.

Niewiarygodnie utalentowani ludzie, dlatego Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Swoją pracę wykonują naprawdę z pasją. Mam kilka ich produkcji i jeżeli zdecyduję się na następne to niewątpliwie tylko zrealizowane przez nich. Polecam oczywiście wszystkim, którzy cenią sobie dobry smak i są w stanie docenić pracę artysty.

KOMENTARZ: Wawa Develop

Bardzo profesjonalna firma pełna pomysłów, godna polecenia. Oferują kompleksową obsługę od projektu po realizację. Wykonanie z pewnością na najwyższym poziomie.

KOMENTARZ:KT

Gorąco Polecam. Pięknie malujesz, masz Talent :). Pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Miła, skromna Artystka.

Oczywiście jak ktoś miał remont/budowę to wie jaka to męka z wykonawcami a z nimi to Czysta Przyjemność. Szybko i sprawnie, zgodnie z ustaleniami, dlatego polecam z nimi współpracę. 

Pozdrawiam Kamil T.