Dekoracja ścian

773
Dekoracja ścian 1

Dekoracja ścian.

Dekoracja ścian – Płaskorzeźba mapa 3D.

Płaskorzeźby wykonujemy z mieszanki tynków, gipsów oraz klejów.

Pracujemy na terenie całej Polski.

Warszawa, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Lublin, Zielona Góra, Katowice, Włocławek, Inowrocław, Częstochowa, Trójmiasto, Śląsk, Silesia.

W nasze realizacje wkładamy mnóstwo wysiłku i serca, dlatego jest to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim Pasja.

Zapraszamy do Kontaktu również na – facebook.com/dekotrend.art.mal

Wykonujemy także:
– murale, graffiti
– artystyczne malowanie ścian, artystyczne malowanie wnętrz
– złocenie ścian, złocenie dekoracyjne, złocenie szlagmetalem, złocenie płatkami złota, również złocenie sztukaterii, pozłotnictwo
– malowanie obrazów, obrazy na zamówienie, kopie obrazów, reprodukcja obrazów, obrazy na płótnie, obrazy olejne
– malarstwo, malarstwo ścienne, malunki na ścianach, malowidła ścienne
– płaskorzeźby, tynki dekoracyjne

KOMENTARZ: Aga Krogolewska

Przede wszystkim jestem zachwycona z malowideł i obrazów a także mega zadowolona z całego przebiegu prac i współpracy, bez wątpienia jeszcze będziemy z wami współpracować. Podsumowując Polecam 🙂

KOMENTARZ: Marek S.

Niewiarygodnie utalentowani ludzie, dlatego Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Swoją pracę wykonują naprawdę z pasją. Mam kilka ich produkcji i jeżeli zdecyduję się na następne to niewątpliwie tylko zrealizowane przez nich. Polecam oczywiście wszystkim, którzy cenią sobie dobry smak i są w stanie docenić pracę artysty.

KOMENTARZ: Wawa Develop

Bardzo profesjonalna firma pełna pomysłów, godna polecenia. Oferują kompleksową obsługę od projektu po realizację. Wykonanie z pewnością na najwyższym poziomie.

Comments are closed.

Comments are closed.