Malowanie graffiti.

787
Malowanie graffiti

Malowanie graffiti.

Malowanie graffiti – Hotel Focus Sopot.

W nasze realizacje wkładamy mnóstwo wysiłku i serca, dlatego jest to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim Pasja.

Murale wykonujemy w całej Polsce: 

Sopot, Gdańsk, Gdynia, Tczew, Słupsk, Chojnice. Warszawa, Kraków, Szczecin, Wrocław, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Białystok, Rzeszów, Lublin, Zielona Góra, Katowice, Włocławek, Częstochowa, Trójmiasto.

Zapraszamy do Kontaktu również na – facebook.com/dekotrend.art.mal

Wykonujemy także:
– malarstwo – obrazy na zamówienie
– płaskorzeźby – tynki dekoracyjne
– murale
– pozłotnictwo, złocenie szlagmetalem a przede wszystkim złocenie płatkami złota 23,75 karata (złocenie ścian, złocenie dekoracyjne, złocenie sztukaterii).
– artystyczne malowanie ścian

Tagii: Malarstwo, malarstwo ścienne, malunki na ścianach, malowidła ścienne.

KOMENTARZ: Aga Krogolewska

Przede wszystkim jestem zachwycona z malowideł i obrazów a także mega zadowolona z całego przebiegu prac i współpracy, bez wątpienia jeszcze będziemy z wami współpracować. Podsumowując Polecam 🙂

KOMENTARZ: Marek S.

Niewiarygodnie utalentowani ludzie, dlatego Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Swoją pracę wykonują naprawdę z pasją. Mam kilka ich produkcji i jeżeli zdecyduję się na następne to niewątpliwie tylko zrealizowane przez nich. Polecam oczywiście wszystkim, którzy cenią sobie dobry smak i są w stanie docenić pracę artysty.

KOMENTARZ: Wawa Develop

Bardzo profesjonalna firma pełna pomysłów, godna polecenia. Oferują kompleksową obsługę od projektu po realizację. Wykonanie z pewnością na najwyższym poziomie.

KOMENTARZ:KT

Gorąco Polecam. Pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Oczywiście jak ktoś miał remont/budowę to wie jaka to męka z wykonawcami a z nimi to Czysta Przyjemność. Szybko i sprawnie, zgodnie z ustaleniami, dlatego polecam z nimi współpracę. 

Pozdrawiam Kamil T.

Comments are closed.

Comments are closed.