Pokój dla dziewczynki

773
Pokój dla dziewczynki k1

Pokój dla dziewczynki – artystyczne malowanie ścian.

Pokój dla dziewczynki – artystyczne malowanie ścian – konie.

Malujemy w całej Polsce: Warszawa, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Lublin, Zielona Góra, Katowice, Włocławek, Inowrocław, Częstochowa, Trójmiasto, Śląsk, Silesia.

W nasze realizacje wkładamy mnóstwo wysiłku i serca, dlatego jest to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim Pasja.

Zapraszamy do Kontaktu również na – facebook.com/dekotrend.art.mal

Wykonujemy także:
– murale, graffiti
– złocenie ścian, złocenie dekoracyjne, złocenie szlagmetalem, złocenie płatkami złota, również złocenie sztukaterii, pozłotnictwo
– obrazy na zamówienie, kopie obrazów, reprodukcja obrazów, obrazy na płótnie, obrazy olejne
– malarstwo, malarstwo ścienne, malunki na ścianach, malowidła ścienne
– płaskorzeźby, tynki dekoracyjne
– artystyczne malarstwo artystyczne malowanie

KOMENTARZ: Aga Krogolewska

Przede wszystkim jestem zachwycona z malowideł i obrazów a także mega zadowolona z całego przebiegu prac i współpracy, bez wątpienia jeszcze będziemy z wami współpracować. Podsumowując Polecam 🙂

KOMENTARZ: Marek S.

Niewiarygodnie utalentowani ludzie, dlatego Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Swoją pracę wykonują naprawdę z pasją. Mam kilka ich produkcji i jeżeli zdecyduję się na następne to niewątpliwie tylko zrealizowane przez nich. Polecam oczywiście wszystkim, którzy cenią sobie dobry smak i są w stanie docenić pracę artysty.

KOMENTARZ: Wawa Develop

Bardzo profesjonalna firma pełna pomysłów, godna polecenia. Oferują kompleksową obsługę od projektu po realizację. Wykonanie z pewnością na najwyższym poziomie.

Comments are closed.

Comments are closed.